Paslaugos

Įvairaus transporto nuoma jūsų kelionėms po Lietuvoją ir užsienyje. Transporto nuomos paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Komfortabilių autobusų nuoma su vairuotoju kelionėms Lietuvoje ir užsienyje. Autobusai nuomojami su vairuotoju Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Jeigu savo kelionei Lietuvoje ar užsienyje norite išsinuomoti autobusą – kreipkitės į Transrent. Jūsų pasirinkimui įvairių gamintojų 21–76 vietų autobusai su patyrusiu vairuotoju. Galite išsinuomoti autobusą, kuriame yra oro kondicionierius ir WC, įrengta DVD sistema bei mikrofonas.

Jeigu Jus domina autobusų nuoma – mes padėsime Jums išsinuomoti tinkamiausią autobusą už priimtiną kainą.

Patogių mikroautobusų nuoma su vairuotoju ir be vairuotojo kelionėms Lietuvoje ir užsienyje. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju ir be vairuotojo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Jeigu savo kelionei Lietuvoje ar užsienyje norite išsinuomoti mikroautobusą – kreipkitės į Transrent. Jūsų pasirinkimui įvairių gamintojų 6–20 vietų mikroautobusai su patyrusiu vairuotoju ir be vairuotojo.

Galite išsinuomoti mikroautobusą, kuriame yra oro kondicionierius, įrengta DVD sistema bei mikrofonas.

Prabangių limuzinų nuoma su vairuotoju vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams, gimtadieniams, pokyliams, svarbių asmenų sutikimui bei kitoms šventėms ir pramogoms. Limuzinų nuoma su vairuotoju Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Jeigu savo vestuvėms, bernvakariui, mergvakariui, gimtadieniui, pokyliui, svarbių asmenų sutikimui ar kitai šventei bei pramogai norite išsinuomoti limuziną – kreipkitės į Transrent. Jūsų pasirinkimui įvairių gamintojų 4–36 vietų klasikiniai, retro limuzinai, limo autobusai, pailginti visureigiai su patyrusiu vairuotoju. Galite išsinuomoti limuziną, kuriame yra oro kondicionierius, įrengta DVD sistema.

Jeigu Jus domina limuzinų nuoma – skambinkite mums telefonu +370 61534220 arba užpildykite ir atsiuskite mums el. paklausimo formą. Mes padėsime Jums išsinuomoti tinkamiausią limuziną už priimtiną kainą!

Išskirtinių senovinių (retro) automobilių nuoma su vairuotoju vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams, gimtadieniams, pokyliams bei kitoms šventėms ir pramogoms. Senovinių (retro) automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Jeigu savo vestuvėms, bernvakariui, mergvakariui, gimtadieniui, pokyliui ar kitai šventei bei pramogai norite išsinuomoti senovinį (retro) automobilį – kreipkitės į Transrent. Jūsų pasirinkimui įvairūs senoviniai ir retro automobiliai su patyrusiu vairuotoju.

Jeigu Jus domina senovinių (retro) automobilių nuoma – skambinkite mums telefonu +370 659 68589 arba užpildykite ir atsiuskite mums el. paklausimo formą. Mes padėsime Jums išsinuomoti tinkamiausią senovinį (retro) automobilį už priimtiną kainą!

Įvairių kemperių nuoma kelionėms Lietuvoje ir užsienyje. Kemperių, namelių ant ratų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Jeigu savo kelionei Lietuvoje ar užsienyje norite išsinuomoti kemperį – kreipkitės į Transrent. Jūsų pasirinkimui įvairių gamintojų kemperiai.

Jeigu Jus domina kemperių nuoma – skambinkite mums telefonu +370 61534220 arba užpildykite ir atsiuskite mums el. paklausimo formą. Mes padėsime Jums išsinuomoti tinkamiausią kemperį už priimtiną kainą.

Jeigu Jus domina motorolerių nuoma – skambinkite mums telefonu +37061534220 arba užpildykite ir atsiuskite mums el. paklausimo formą. Mes padėsime Jums išsinuomoti tinkamiausią motorolerį už priimtiną kainą.

Lėktuvų nuoma pramoginiams skrydžiams, apžvalginei kelionei, įmonės ar renginio reklamai. Jeigu savo pramogai, laisvalaikiui, įmonės ar renginio reklamai norite išsinuomoti lėktuvą – kreipkitės į Transrent. Jūsų pasirinkimui įvairūs 2–7 vietų lėktuvai su patyrusiais pilotais.

Jeigu Jus domina lėktuvų nuoma – skambinkite mums telefonu +370 61534220 arba užpildykite ir atsiuskite mums el. paklausimo formą. Mes padėsime Jums išsinuomoti tinkamiausią lėktuvą už priimtiną kainą!

Laivų nuoma vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams, įmonių vakarėliams bei kitoms šventėms ir pramogoms. Laivų nuoma Vilniuje, Trakuose, Kaune, Klaipėdoje, Nidoje.

Jeigu savo vestuvėms, bernvakariui, mergvakariui, gimtadieniui, įmonės vakarėliui ar kitai šventei bei pramogai norite išsinuomoti laivą – kreipkitės į Transrent. Jūsų pasirinkimui įvairūs 4–200 vietų laivai su patyrusia įgula. Jeigu Jus domina laivų nuoma – skambinkite mums telefonu +370 61534220 arba užpildykite ir atsiuskite mums el. paklausimo formą. Mes padėsime Jums išsinuomoti tinkamiausią laivą už priimtiną kainą!

Užpildykite formą ir mes pateiksime pasiūlymą dėl transporto priemonės nuomos

Pylimo g.19-32 , Vilnius, Lietuva
Copyright © 2024 «Transrent» Visos teisės saugomos
touched by digitouch!

Užpildykite formą ir mes pasiūlysime reklamuoti Jūsų paslaugas šiame portale